• адреса
  • Ukraine | Lviv
  • galparts@ukr.net
  • +38 (097) 798 45 61
  • Будні дні - 09:00 - 18:00
  • Неділя Вихідний

→ | LiuGong ™ спецтехніка

LiuGong ™, офіційно Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd. , Китайська багатонаціональна компанія з виробництва будівельної техніки з штаб-квартирою в Лючжоу, Китай.


 


Це 10-й в світі виробник будівельної техніки за часткою ринку і найбільший в світі виробник колісних навантажувачів.

Заснована в 1958 році в Лючжоу. Її продукція включає в себе фронтальний навантажувач, бульдозери, автогрейдери, екскаватори, дорожній каток, асфальтоукладальники, бурові машини, самоскиди

У 1966 році компанія LiuGong ™ справила перший модернізований колісний навантажувач в Китаї, а в 1976 році виробила перші зчленовані і негабаритні колісні навантажувачі. У 1993 році вона стала першою публічно торгується компанією будівельної техніки в Китаї. Потім, щоб скористатися західними технологіями, в 1995 році було створено спільне підприємство з німецьким виробником трансмісій ZF Friedrichshafen AG, партнерство, яке триває і сьогодні.

У 2000 році LiuGong ™, придбав «Jiangyin Roller Company», і незабаром після цього продовжив розширювати асортимент своєї продукції, включивши в цілому 12 різних продуктових лінійок. Ці лінії включають в себе повний спектр будівельного обладнання та спеціалізованих машин, таких як вантажно-розвантажувальне обладнання і мобільні крани. Сьогодні LiuGong ™, пропонує 19 різних продуктових лінійок.

У 2012 році LiuGong ™ придбав у польській компанії HSW підрозділ будівельних машин «Dressta» в Стальова Воля, Польща.

У 2014 році LiuGong і американська «Cummins» відкрили спільне підприємство «Guangxi Cummins Industrial Power Company» (GCIC) з виробництва двигунів в Китаї.

LiuGong ™ заводу в Україні, Росії та СНД не має, експортує свою продукцію через дистриб'юторів.

LiuGong ™ активно засновує заводи та дочірні компанії поза межами Китаю. Скуповує відповідні бізнес-компанії. З запуском закордонного "Інтелектуального сервісного центру" LiuGong ™ ще більше вдосконалив свої послуги та загалом збільшив досвід обслуговування клієнтів, таким чином, робота обладнання може бути більш гарантована протягом дня.

Після 60+ років досвіду, LiuGong ™ перетворився на глобальну компанію з 13 зарубіжними дочірніми компаніями та 300+ дилерами на 6 континентах у більш ніж 100 країнах, пропонуючи клієнтам обладнання, необхідне для виконання будь-якої роботи в будь-якому місці, все з місцевою підтримкою . 


WhatsАpp Support

Привіт

Чим я можу вам допомогти?