• адреса
  • Ukraine | Lviv
  • galparts@ukr.net
  • +38 (097) 798 45 61
  • Будні дні - 09:00 - 18:00
  • Неділя Вихідний

→ | EKER гальмівна группа

Büyük Eker Bijon Sanayi ve Ticaret A.Ş,

Здійснюючи свою діяльність в організованій промисловій зоні м. Конья на двох фабриках площею 43 м² кожна, загальною площею 94.000 м², розпочав свою діяльність в 1984 році в невеликій майстерні площею 45 м нівелірні роботи. Eker розпочав випуск колісних болтів і гайок в 1989 році, продовжив свій розвиток і придбав корпоративну структуру в 1994 році. До кінця 1998 року Eker Bijon мав стрімкі тенденції до зростання з ливарним цехом, який він включив в організацію, включивши у виробничу програму гальмівні барабани та гальмівні диски для важких транспортних засобів та комерційних транспортних засобів. Eker Bijon, яка є провідною світовою торговою маркою, була однією з найнадійніших та найкращих компаній на внутрішньому та міжнародному ринках в автомобільній промисловості завдяки виробництву барабана, диска, болта та гайки колеса, регулятора гальм, пневматичних пружин, гальмівного супорта частин і відповідно побудував свою політику управління.

Ми з гордістю обслуговуємо наших клієнтів якісно, ​​маючи ISO 9001: 2015 та IATF 16949. Системні сертифікати станом на останній квартал 2012 року. Eker Bijon, експортуючи у майже 100 країн на 7 континентах, пишається тим, що є завоювання міжнародної лояльності споживачів за допомогою торгової марки "Eker", побудованої у свідомості споживачів, поважаючи довкілля та суспільство, додавши вартість країні та світовій економіці.

У 2012 році Eker Bijon створив ливарний завод Ekdöksan загальною площею 81 м2 в промисловій зоні KOS в кварталі Бююк Каяджак (Туреччина), щоб забезпечити найкраще рішення для потреб галузі. Компанія Ekdöksan виготовляє свою продукцію на найсучасніших технологіях, доступних на місці, щоб забезпечити найкращу якість своїх клієнтів і не йти на компроміс зі світовими стандартами.

Ливарний завод Ekdöksan, заснований на безпеці праці, ніколи не ризикує для здоров'я та безпеки своїх працівників завдяки вжитим заходам. Ekdöksan, розглядаючи команду, яка міститься в собі, як частину сім'ї, буде продовжувати зростати з кожним днем.

Усвідомлюючи свою відповідальність за природу, Ekdöksan демонструє свою повагу до природи, дотримуючись екологічної політики. Компанія Ekdöksan, яка була створена з особливою увагою до ставлення до природо охоронців, стала провідним та еталонним брендом галузі в ім’я екологічності.

Ekdöksan, який поєднує науково-дослідну діяльність та технології на місці за допомогою свого експертного персоналу, став великим брендом за кроки, зроблені на шляху до інституціоналізації.

Ekdöksan надає послуги своїм клієнтам за допомогою інтегрованих ливарних установок, обладнаних блоками контролю якості, разом із розумінням "високоякісного та надійного продукту". Керуючи сучасною технологією лиття, Ekdöksan продовжить свої інвестиції та завжди буде першим вибором для своїх клієнтів.

Наша компанія з гальмівними системами, розробленими та виготовленими для використання в автомобільній промисловості, є одним із відомих та бажаних постачальників у всьому світі. Eker, постійно вдосконалюючи стандарти обслуговування та якості з моменту свого створення в 1984 році, був відомий своєю новаторською ідентичністю в автомобільній промисловості. На додаток до продукції, виробленої для автомобільної промисловості, компанія розпочала дослідження та дослідження та масове виробництво для ліфтової промисловості, використовуючи знання, досвід та технології станом на 2015 рік. Сімейство Eker, зарекомендувавши себе на вітчизняній та національній арені, вирішило увійти в галузь виробництва ліфтових двигунів та деталей у 2015 році з метою нових інвестицій. Eker Brand, подолавши прогалину в цьому секторі, почав працювати, прийнявши в якості місії концепцію "виробляти надійну якість". Eker, передавши свій досвід у ліфтовому секторі понад 30 років, став успішним брендом у цій галузі. Eker Elevator, який замінив брак довіри до галузі, робить свої інвестиції та дослідження, приділяючи найбільшу увагу безпеці. Eker Asansör, пильно стежачи за технологічним розвитком, досягаючи міжнародної якості та добре аналізуючи галузь, щодня прагне підвищити рівень успіху.

Eker із своїми асинхронними (з редуктором) та синхронними (без редуктора) двигунами, розробленими та виготовленими для використання в ліфтових системах, продовжує працювати, будучи першо прохідцем та найбільш улюбленою маркою в турецькій ліфтовій галузі. Eker Elevator, одне з провідних виробничих потужностей галузі за своїм персоналом, інфраструктурою та технологіями, має закриту площу 60 000 м2.


WhatsАpp Support

Привіт

Чим я можу вам допомогти?