• адреса
  • Ukraine | Lviv
  • galparts@ukr.net
  • +38 (097) 798 45 61
  • Будні дні - 09:00 - 18:00
  • Неділя Вихідний

→ | AHEN поршнева группа

Ahen Automotive

Компанія "ГАЛ ПАРТС" пропонує зі складу у Львові, нову Головку Блоку Циліндрів DAF EURO 2 / 3 OEM NUMER: 1605126 , 1671514 | Комплектна ГБЦ  DAF EURO 2 / 3 ТМ Ahen у нас можна купити по супер ціні: 26 000 грн. з ПДВ  

З моменту свого заснування у секторі продажу та збуту запасних частин компанія виробляє головку блоку важких комерційних автомобілів із більш ніж 40-річним досвідом роботи.

Заснована 40 років тому в місті Конья, як торговий центр Ahen, що займається продажем автозапчастин, сьогодні є успішною виробничо-збутовою компанією з торговою маркою, яка займає важливе місце в Туреччині та на зовнішніх ринках.

Ahen Automotive Здійснює виробництво запасних частин, сумісних з багатьма марками важких транспортних засобів європейського та американського походження, на своїх сучасних виробничих потужностях, оснащених найсучаснішими технологіями, разом зі своїм експертним управлінським персоналом та досвідченою виробничою командою.

На виробничій площі 1250 м2 закритої та 750 м2 відкритої головки блоку циліндрів та понад 100 деталей двигуна виготовляються відповідно до мети безпомилкового виробництва; У виробничому ланцюзі компанія може виготовляти конструкції моделей та форм, виготовляти власні інструменти, виконувати механічну обробку та забезпечувати безперебійний контроль якості та гарантійних процесів.

Ahen Automotive, компанія яка щороку робить великі інвестиції, має виробничу потужність 20 000 головок циліндрів на рік з 12 різними моделями. Ahen Automotive, прийняла принцип постійного слідування потребам ринку та розробці орієнтованих на споживачів продуктів, розробляє свій асортимент продукції за допомогою передових технологій.

Компанія прагне вдосконалити стандарт якості продукції, якість обслуговування та задоволеність споживачів, а також машинний парк щодня, щоб задовольнити потреби промисловості важких комерційних автомобілів.

Ahen Automotive, відповідно до високих стандартів якості, які він прийняв за принцип; Завжди працюючи, щоб запропонувати найкраще, воно продовжує зростати і зростати з кожним днем.

ПОЛІТИКА ЯКОСТІ компанії Ahen Automotive

Підтримувати вдоволеність споживачів на найвищому рівні.

Виробляти якісні, економічні та надійні автомобільні запчастини (головка блоку циліндрів) .

Щоб бути надійною та провідною компанією, яку віддають перевагу в автомобільній галузі, в якій ми перебуваємо.

Забезпечити спокійне та здорове робоче середовище.

Постійно навчати наших співробітників.

Постійно вдосконалювати та розвивати нашу систему якості відповідно до умов розвитку технологій з усіма нашими працівниками.

Постійне вдосконалення якості продукції та економізація витрат здійснюються за участю всього персоналу.

Постійно співпрацювати з нашими постачальниками.

Захищати екологічні цінності, використовуючи наші ресурси найбільш ефективно. 


WhatsАpp Support

Привіт

Чим я можу вам допомогти?